Kuruluş Osman Aybars Öldü mü?

Kuruluş Osman Aybars Öldü mü?

Kuruluş Osman Aybars Öldü mü? Kuruluş Osman dizisinin ilk bölümüne Bamsı’nın oğlu Aybars‘ın ölmesi damga vurdu. Pusuya düşen Osman, Aybars’ın hayatını kaybetmesini önleyemedi. Aybars’ı koruyacağına dair söz veren Osman, Bamsı’dan özür diledi.

Sezonun iddialı dizisi Kurulul Osman’ın ilk bölümü büyük bir sürpriz ile başladı. Daha ilk bölümünde dizinin önemli bir karakteri olacağı düşünülen Serhan Onan’ın diziden ölerek ayrılması şaşkınlık yarattı.

Aybars tarihte nasıl öldü?

Tarihte Aybars 1223 yılında dünyaya gelmiş 1277 yılında Şam da hayatını kaybetmiştir. Aybars tarihte kısaca böyle biriydi.

Aybars karakterini kim canlandırdı?

Kuruluş Osman dizisinde Aybars karakterini genç oyuncu Serhan Onat canlandırdı.

Serhan Onat kimdir?

Serhan Onat 27 Mayıs 1994; İzmit’te dünyaya geldi. Serhan Onat 27 Mayıs, 1994 tarihinde Erdin ve Nural Onat çiftinin ikinci çocuğu olarak İzmit’te dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra dans ve tiyatro eğitimi almak üzere lise hayatının son yıllarını İstanbul ’da geçiren oyuncu, 2012 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü kazandı. Deniz ve kayak tutkusu olan Serhan Onat hobi olarak yelkenli tekne kaptanlığı da yapmaktadır.

Lise yıllarında başladığı tiyatro ve ileri dans eğitimine Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde devam etti. Üniversite eğitimi sırasında birçok tiyatro oyununda yer alan oyuncu 2014 yılında Şehzade Murad karakterini canlandırdığı Muhteşem Yüzyıl ile ilk kez izleyici karşısına çıktı. 2015 yılında Show TV’de yayınlanan Mayıs Kraliçesi ile ekrana gelen oyuncu şu sıralar Kanal D ‘de ekrana gelen Bodrum Masalı dizisinde Uzay karakterini  canlandırmaktadır. Televizyon ve sinema çalışmalarının yanı sıra halen üniversite eğitimine devam eden oyuncu, yurtiçi ve yurtdışında önemli festivallerde katılımcı olarak yer aldı ve birçok atölye çalışmasına katıldı.

Kuruluş Osman Aybars Öldü mü?

What do you think?